O mnie


Robótki, rękodzieło, rzemiosło wszelkiego rodzaju to moje hobby. Od lat robię na drutach. Niedawno zaczęłam trochę szyć. Lubię zrobić „coś z niczego”. Moim mottem przewodnim jest recykling i drugie życie rzeczy. Uwielbiam jak coś można przerobić, a nie wyrzucić. Moje pierwsze swetry zresztą, które robiłam jako nastolatka, pochodziły ze sprutych starych swetrów.

Bardzo lubię zaglądać do internetu po inspiracje. Niesamowite ile tam pomysłów. Zainspirowana postanowiłam podzielić się także moimi „dziełami”.

1 komentarz:

 1. Witaj!

  Zapraszamy Cię do założenia konta na nowo powstałej stronie FlyB - Rękodzieło, która jest katalogiem polskich blogów rękodzielniczych oraz portalem społecznościowym dla miłośników tematu. Na naszej stronie możesz zawierać nowe znajomości, udostępniać treści innym użytkownikom, komentować i dodawać do ulubionych inne wpisy, a przede wszystkim dodać swojego bloga do naszego agregatora, który będzie pobierał jedno zdjęcie, tytuł i maksymalnie pierwsze 50 słów z Twoich wpisów. Nasz portal to świetne miejsce do pokazania swojego bloga handmade oraz zawarcia nowych znajomości.

  Pozdrawiamy
  Zespół portalu FlyB
  http://rekodzielo.flyb.pl/

  OdpowiedzUsuń